Hakkımızda

Firma Profili

ASLANLAR  Alüminyum , 1980  yılında  bu  yana   güneşle  su  ısıtma  sektöründe  faaliyet  gösteren öncü kuruluşlardandır. 1990 yılında  itibaren  gösteren  olan  alüminyum  profili  kendi  bünyesinde  üretmeye başlayarak, kalitede  istikrarı  yakalamış  ve  yaygın  bayi  ağı ile  ürünlerini  Türkiye  genelinde tüketiciye ulaştırmaktadır.

ASLANLAR  Alüminyum  bununla yetinmeyip  Güneş  Kollektörü   sektöründeki  boşluğu  doldurmak  amacıyla  yeni  bir yatırım  daha gerçekleştirmiştir. 2003 yılı  sonlarında  Ceyhan yolu üzerinde  bulunan  5.000 m2  kapalın alana sahip  tesisi de bünyesine alarak sektöre damgasını  vurmuştur.  2004 yılında ise artan talebi  karşılamak  amacı ile Adana  Organize Sanayi Bölgesinde  35.000m2 açık alan ve 15.000m2 kapalı alandan oluşan yeni bir tesis kurularak  üretim  aşamasında  ihtiyaç duyulan  alüminyum profil  hammaddesi  bu yeni  tesiste  üretilmektedir.  Aslanlar Alüminyum  gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarına devam etmektedir.

ASLANLAR Alüminyum 2008 yılı itibari ile Euroas markası ile PVC  kapı ve pencere  üretimini gerçekleştirdi. PVC kapı  ve pencere sektöründe  kısa zamanda  Türkiye ve Dünya'ya Euroas  markasını duyurmaya  hedeflemektedir.

ASLANLAR  Alüminyum  kaliteyi  kendisine  ilke  edinmiş  teknolojik  alt yapıya  ve  konusunda  uzman  kadroya  sahip  bir  kuruluştur.  Bu amaçla  kazancını sürekli  yatırıma dönüştüren  Aslanlar  Alüminyum her  geçen  gün büyüyerek  yeni  istihdam  yaratmakta ve  ülke  çapında  marka  olma  yolunda  ilerlemektedir.

ASLANLAR  Alüminyum  geniş  bayi ağı ve satış organizasyonu ile Türkiye'nin  her noktasına  ulaşmaktadır.  Kurulduğu  günden bugüne  kalite  ve çevre değerinin  bilincine  varan  şirketimiz  bu bilinçle  çalışmalarını sürdürmektedir.

Saygılarımızla

Mehmet ASLAN